Żyrandole nowoczesne

Salon jest sercem domu, a sypialnia przyjaznym zaciszem. Niezależnie jednak od przeznaczenia i funkcji wnętrza każde zasługuje na to, by wykończyć je gustownie i najwyższej klasy dodatkami. Tam, gdzie skupia się życie całej rodziny, gdzie przyjmujemy gości i urządzamy przyjęcia oraz w pomieszczeniach, w których po prostu chcemy odpocząć, możemy dobrać modne żyrandole. Ekonomiczne, zaprojektowane ze smakiem i wykonane z trwałych materiałów nowoczesne żyrandole do sypialni i salonu znajdziesz w Altavola Design.

Nowoczesne żyrandole do salonu

Odpowiednio dobrane oświetlenie ma niebagatelne znaczenie w każdym salonie. Nowoczesne żyrandole do salonu podkreślają wybrany i uwielbiany styl właściciela
mieszkania oraz zapewniają przyjemną atmosferę we wnętrzu. Dobierając żyrandol do salonu, należy zwrócić uwagę na to, by jego wygląd dopasowany był do stylu. Ważna jednak jest także funkcjonalność lampy. Jeszcze do niedawna żyrandole kojarzyły się z ciężkimi czaszami pełnymi kryształów.

Dzisiaj zdobne lampy wciąż cieszą się powodzeniem, ale pojawiły się także żyrandole nowoczesne, bardzo minimalistyczne, spójne ze stylem industrialnym czy skandynawskim. Współczesne, modne żyrandole mogą mieć elementy drewniane, metalowe lub szklane, mogą być wykonane w technologii Led lub imitować stare żarówki Edisona. Także wersje kolorystyczne są przebogate i pozwalają na dobranie żyrandola do indywidualnych potrzeb właścicieli lokum.

Jeśli marzy Ci się czarny żyrandol do salonu, na pewno znajdziesz taki w naszym sklepie. Tym samym lampy z naszej kolekcji pasują do prawie każdej aranżacji: retro, klasycznej i industrialnej. Znakomicie doświetlają wnętrze samodzielnie, ale także perfekcyjnie komponują się z innymi typami lamp. Nowoczesny żyrandol do salonu zestawisz także z kinkietem czy z lampą stojącą, by dodatkowo doświetlić przestrzeń.

Nowoczesne żyrandole do sypialni

Sypialnia to miejsce wypoczynku, relaksu. W łóżku nie tylko śpimy, ale także czytamy książki i oglądamy ulubione seriale. Bez żyrandola ciężko sobie wyobrazić korzystanie z tego przytulnego, spokojnego pomieszczenia. Lampa sufitowa jest tutaj niezastąpionym elementem wyposażenia, zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy rano jest ciemno, a po południu już robi się ponuro.

Zwykle sypialnie usytuowane są od strony północnej, rzadko zaś od południowej, dlatego mało która jest odpowiednio nasłoneczniona. Żyrandol do sypialni z Altavola Design nie tylko rozświetli wnętrze, ale także doda mu charakteru i podkreśli jego przytulność. Wybierając nowoczesny żyrandol, możesz harmonijnie wykończyć współczesną sypialnię, ale lampy te polecamy także do pomieszczeń klasycznych czy retro, ponieważ dodają smaku i przełamują aranżację ultranowoczesnego wnętrza.

Możesz wybrać nowoczesny żyrandol czarny lub w jasnych kolorach, skomponować go z dodatkowym oświetleniem w postaci kinkietów, lampek stołowych i stojących. W Altavola Design znajdziesz lampy pojedyncze, podwójne czy potrójne, także ekonomiczne i bardzo praktyczne lampy Ledowe.