Plafony sufitowe LED

Lampy sufitowe LED zyskują coraz większą popularnością w biurach i mieszkaniach. To uniwersalne i estetyczne wyposażenie salonu, kuchni, łazienki, sypialni i przedpokoju. Nowoczesne materiały wykorzystywane do produkcji oświetlenia sufitowego Led pozwalają na stworzenie ekologicznych i ekonomicznych lamp sufitowych wiszących i plafonów. Różnorodna kolorystyka i oryginalne kształty, minimalistyczne lub zdobne wykończenie to efekt prac wizjonerów i inżynierów z całego świata. W Altavola Design kupisz sprawdzone oświetlenie Led sufitowe do wielu wnętrz w domu i w Twojej firmie.

Lampy sufitowe LED

Tradycyjna żarówka jest coraz trudniej dostępna, halogeny i świetlówki, chociaż praktyczne, wypierane są przez produkty bardziej ekologiczne i ekonomiczne, czyli żarówki i taśmy Led. Pierwsze żarówki LED dawały zbyt zimne światło, by montować je w domu, jednak technologia pozwala obecnie na produkowanie lamp sufitowych LED przyjaznych oczom i potrzebom ludzkiego organizmu.

Lampy sufitowe Ledowe mogą dawać ciepłą barwę światła, która relaksuje i wprawia w dobry nastrój. Dostępne są także żarówki i lampy Ledowe z neutralną lub chłodną barwą, świetną do pracy w domu i w biurze.

Nowoczesne plafony Led Sufitowe

Plafony sufitowe Led doskonale sprawdzą się w niskich pomieszczeniach, ale będą także dodatkiem praktycznym i dekoracyjnym do salonu, kuchni, pokoju dziecka, sypialni czy korytarza. Plafony Ledowe dostępne są w Altavola Design w wielu rozmiarach i kształtach. Materiały, z których produkowane są lampy Ledowe sufitowe, pozwalają na stworzenie produktów solidnych, bezpiecznych i wyjątkowo estetycznych.

Lampa sufitowa LED ma wiele zalet. Oprócz tych wizualnych nie wymaga częstych wymian żarówki, bo to oświetlenie niebywale trwałe, starczające nawet na dekadę. Można je dopasować do pomieszczeń różnego typu, a same lampy dostępne są w formie wiszących żyrandoli, reflektorów, kul czy paneli. Wybierając lampę Led oszczędzamy także środowisko, przede wszystkim cenną energię, której za sprawą technologii Led zużyjemy bardzo mało. Zepsuta i niepotrzebna już lampa nie jest źródłem niebezpiecznych dla natury metali ciężkich.

Zobacz również: nowoczesne lampy żyrandole, lampy wiszące i pozostałe rodzaje lamp.