Nowoczesne kinkiety

Kinkiety doskonale doświetlają wnętrza tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania lampy wiszącej. Przydają się także wtedy, kiedy lampa sufitowa to za mało, by w pomieszczeniu czuć się komfortowo. W Altavola Design polecamy nowoczesne kinkiety do wielu wnętrz, energooszczędne, niezwykle estetyczne i przyciągające uwagę.

Kinkiety łazienkowe

W łazienkach niezwykle ważne jest doświetlenie przestrzeni, zwłaszcza tej w okolicy lustra. Kinkiety łazienkowe dają dużo rozproszonego światła, dzięki czemu pomieszczenie staje się jasne, a jednocześnie jest przytulne. Są one odporne na wahania temperatury oraz wilgoć, dostępne są w wielu wersjach: od niezwykle nowoczesnych lamp wykonanych z metalu i szkła, po modele z żarówkami Edisona.

Kinkiety do salonu

W salonie oświetlenie ma niebagatelne znaczenie. To pomieszczenie reprezentacyjne, w którym spędzasz wiele czasu. Wybierz kinkiety do salonu, które możesz zamontować na ścianie nad stołem, nad zestawem wypoczynkowym, komodą czy telewizorem. Polecamy kinkiety nowoczesne oraz retro, nawiązujące do wystroju wnętrz z XIX wieku. Polecamy modele wykonane z metalu, szkła, lampy z klasycznymi żarówkami, żarówki Edisona lub kinkiety Ledowe, ultraoszczędne i ekologiczne.

Kinkiety do sypialni

Sypialnia wymaga bardzo delikatnego oświetlenia wnętrza. Oprócz lampy wiszącej i lamp stojących na nocnym stoliku, możesz wykorzystać kinkiety, które doświetlą zagłówek łóżka i sprawią, że będziesz czytać książki i ulubione gazety przy przyjemnym dla oczu źródle światła.

Niepowtarzany klimat w sypialni uzyskasz dzięki nowoczesnym i retro kinkietom do sypialni, dostępnym w Altavola Design. Znajdziesz u nas kinkiety w stylu loft, designerskie lampy do wnętrz modernistycznych, zarówno w stonowanej, jak i w bardzo energetyzującej kolorystyce.

Kinkiety nowoczesne do przedpokoju

Przedpokój to często miejsce ciasne i bez dostępu do naturalnego światła. Chcesz jednak, żeby stał się pomieszczeniem reprezentacyjnym, przyciągającym uwagę, zachwycającym. Wybierz kinkiet do przedpokoju z niezwykle szerokiej oferty Altavola i ciesz się nowoczesnym, niezwykle designerskim wystrojem za każdym razem, gdy wracasz do swojego mieszkania.