Rodzaje oświetlenia i lamp

W Altavola Design kupisz różne rodzaje oświetlenia do każdego wnętrza. W jednym miejscu zebraliśmy nowoczesne lampy wiszące, stojące, plafony, dyskretne, ale i designerskie lampy sufitowe do mieszkań, które wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami stylistycznymi. Jakie rodzaje lamp kupisz właśnie u nas?

Nowoczesne kinkiety

Chcesz ozdobić ścianę, zapewnić sobie więcej światła w przedpokoju, salonie czy sypialni? Nowoczesne kinkiety to lampy niezwykle uniwersalne, dające przyjemne, rozproszone światło i doświetlające przestrzeń wypoczynkową.

Designerskie lampy wiszące

W postaci świecącego koła, szklanej czaszy, żarówki Edisona czy kosmicznej kuli – różne rodzaje designerskich lamp wiszących umożliwią Ci niecodzienne zaaranżowanie mieszkania i wzbogacenie nawet tradycyjnego wnętrza w lampę, która, jak żadna inna, przyciąga wzrok.

Nowoczesne żyrandole

Złożone z kilku zdobnych lamp z ciekawymi żarówkami nowoczesne żyrandole z Altavola Design wykorzystasz w mieszkaniu, domu, biurze. Polecamy kolorowe i jednobarwne, podwójne, potrójne, a nawet poczwórne żyrandole, które subtelnie oświetlą wnętrze

Plafony

Tam, gdzie zamontować trzeba lampę, która nie zajmuje wiele miejsca, możesz wykorzystać estetyczne nowoczesne plafony. Płaska lampa zamocowana pod sufitem nie musi być jednak nudna. Plafony, które oferujemy, są kwintesencją elegancji i dowodem na to, że tradycyjna lampa może mieć wyjątkowy kształt i formę.

Nowoczesne lampy stołowe

W sypialni, salonie, w gabinecie i w miejscu do nauki przydają się nowoczesne lampy stołowe. Designerskie, a przy tym lekkie i praktyczne oświetlenie możesz ustawić na komodzie, nocnej szafce, na biurku czy stoliku kawowym.

Lampy stojące

Jeśli chcesz doświetlić przestrzeń w swoim domu, nie musisz robić gruntownego remontu i montować dodatkowych lamp wiszących. Wykorzystaj lampy stojące. Możesz je przestawiać, przenosić i podłączyć tam, gdzie akurat potrzebujesz więcej światła.

Nowoczesne lampy LED

W Altavola Design proponujemy nowoczesne lampy Led, które wykorzystują ekologiczną i energooszczędną technologię. Wyjątkowo trwałe, o różnorodnych kształtach, nie wymagają wymiany żarówki i pozwolą Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Designerskie lampy sufitowe

Chcesz, by Twoje mieszkanie wyróżniało się, wprawiało w zachwyt i jednocześnie było doskonale oświetlone? Wykorzystaj różne lampy z naszej oferty. Doskonale wyglądają we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych, skandynawskich czy industrialnych.