Producent lamp i oświetlenia

Altavola Design

ALTAVOLA DESIGN   Marka, która przełamuje świetlne konwenanse!

Altavola Design to wnętrzarski magik, który przemieni przestrzeń w stylowe miejsce. Dostarczając oryginalne lampy, zmienia otoczenie i zaraża pasją do piękna.

Lampy od Altavola Design czarują przestrzenie, jednak jej sukces nie jest efektem magii, ale profesjonalizmu, pasji, nowatorskiego wzornictwa oraz najwyższej jakości certyfikowanych produktów.

W zaledwie w ciągu 5 lat produkty tej polskiej marki znalazły ważne miejsce w pracach architektów z całej Europy. Nietuzinkowe lampy tworzą klimat w ekskluzywnych domach, przytulnych mieszkaniach, hotelach, kawiarniach i przestrzeniach biurowych.

Twórczyni marki, dr Katarzyna Ławniczak, w 2013 roku porzuciła bezpieczną posadę wykładowcy na Politechnice Poznańskiej, by oddać się swojej największej pasji – tworzeniu użytkowego wzornictwa przełamującego konwenanse. W jej wizji lampa to nie tylko przedmiot użytkowy, rozjaśniający przestrzeń, ale istotny, a niekiedy kluczowy element architektonicznej gry – modeluje pomieszczenie, podkreśla to, co warte zauważenia i pilnie skrywa domowe tajemnice. Światło ma moc, która hipnotyzuje i odmienia każde miejsce.

Designerskie oświetlenie stało się siłą tej marki. Nietuzinkowe lampy zaklinają nudę, czarują przestrzeń, nie pozwalają o sobie zapomnieć.

Lampy marki Altavola Design są tematycznie dedykowane czterem różnym kolekcjom:

LOFT IT 

W 2014 roku Altavola Design, jako pierwsza w Polsce, wprowadziła do sprzedaży lampy loftowe z żarówkami Edison. Była to prawdziwa rewolucja w oświetleniowym wzornictwie. Obecnie za odważnym pomysłem Altavoli podążają inni producenci, a lampy w stylu industrialnym stały się bardzo popularne.

MODERN ON

W ofercie marki nie modło oczywiście zabraknąć nowoczesnych szklanych kul, nawiązujących do modernistycznych wzorów lat 30-tych XX wieku. Projektanci Altavoli zaaranżowali te modele w odważny, charakterystyczny dla marki styl.

LED IT SHINE

W 2016 roku Altavola znów zaszokowała lampiarski rynek. Ultranowoczesna kolekcja LEDOWE KSZTAŁTY długo nie mogła przekonać do siebie klientów. Zachwycała od początku, lecz jej pionierska stylistyka wydawała się zbyt odważna. Dziś jest absolutnym hitem sprzedażowym i podobnie, jak przy kolekcji LOFT IT ten trend jest naśladowany przez innych producentów.

PRESTIGE by Altavola

Wyszukane oświetlenie PRESTIGE dedykowane jest koneserom dobrego stylu, którzy nie lubią kompromisów i chcą się wyróżnić. Po raz pierwszy pokazane zostało na targach Warsaw Home w 2018 roku.

Elegancja na najwyższym światowym poziomie i nowoczesne kompozycje. Kolekcje PRESTIGE by Altavola olśniewa luksusowymi liniami oświetlenia, zaskakują i wprawiają w zachwyt. Każda z nich jest inna, ale łączy je jedno – wyjątkowe wzornictwo będące efektem wizjonerskiego designu, zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i materiałów. Abażury przyjmują kształty diamentów, opalowych jabłek, woali z organicznego szkła czy też prostych cylindrycznych form. Nieoczywiste połączenie przepychu z elementami minimalizmu intryguje. Po raz kolejny Altavola odważnie proponuje nowy trend w oświetleniowym wzornictwie.

Lampy uzupełniają stylowe aranżacje najlepszych projektantów, są jak wisienka na torcie w wytwornym wnętrzu. Nie można przejść koło nich obojętnie!

Altavola Design jest jedyną polską marką zaproszoną do współpracy przez ekskluzywny portal Archiproducts.com, a także jedyną polską marką oferowaną w stałej sprzedaży przez niemiecki WestwingNow.

W ciągu 10-ciu lat istnienia firma podpisała ponad 100 umów współpracy z biurami architektonicznym w całej Europie. W ramach tej współpracy zrealizowanych zostało dziesiątki projektów od oświetlenia luksusowych hoteli, przestrzeni biurowych, kościołów, restauracji, luksusowych wilii po przytulne mieszkania.

Lampy marki Altavola Design są oferowane w stałej sprzedaży w sklepach stacjonarnych i internetowych w 18 krajach Europy.

Można je również zakupić w sklepie firmowym online www.altavola-design.pl

Do obejrzenia pełnej oferty marki, pobrania modeli 3D, podpisania umowy współpracy zapraszamy na stronę www.altavola-design.com

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Od poniedziałku do piątku 
w godzinach 8:00 – 16:00
+48 (22) 487 51 54 wew.5
b2b@altavola-design.com

Altavola Design Sp. z o.o.
Wieleńska 1a
64-980 Trzcianka
NIP: PL 783 174 24 81
REGON: 364516138